home email info kontakt
* Snadná a rychlá ON LINE objednávka * Nejlevněji v Česku * Odesíláme do 1 týdne * EXPRES do 3 dnů *

vítejte u nás  " tisk jičín "" O B C H O D N Í    P O D M Í N K Y "

I N F O R M A C E  Odesláním objednávky uzavíráte kupní smlouvu, dle obchodnímu zákoníku ČR. Po Vašem odeslání objednávky je její obsah automaticky odeslán na Vaší e mailovou adresu. Nejpozději do 24 hodin od odeslání objednávky, osobně zkontrolujeme zadaná data v objednávkovém listě a potvrdíme elektronickou poštou. V případě, že potvrzení objednávky neobdržíte, kontaktujte nás telefonicky nebo elektronickou poštou.

  Pokud si vyžádáte elektronický náhled ke korektuře, k tisku přistupujeme výhradně až po Vašem odsouhlasení grafiky i textu, následně po Vašem odsouhlasení jsou tiskoviny postoupeny do tisku a vytištěny, poté odeslány dobírkou Českou poštou, případně odběru dle dohody.

  Odeslanou objednávku lze stornovat telefonicky nebo elektronickou poštou nejpozději do 1 hodiny po odeslání objednávky. Většinou se ihned na zakázce začíná pracovat a vzniklé náklady je nutné uhradit.

  Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

  V případě reklamace je třeba nejprve telefonicky reklamovat zboží a po uznání reklamace našim pracovníkem, poté zaslat zpět spolu s uvedením důvodu reklamace. V případě oprávněné reklamace Vám uhradíme poštovné, které jste zaplatili za odeslání reklamovaného zboží. Pokud zásilku reklamujete z důvodu chybného objednávkového listu z Vaší strany, reklamace se eliminuje. Chyby odsouhlasené korekturou nelze reklamovat.Ostatní obchodní ujednání se řídí obchodním zákoníkem ČR.

  Zboží posíláme na dobírku, svatební oznámení odesíláme standardně do 7 mi pracovních dnů. Expresní dodávka do 3 dnů pracovních dnů je zpoplatněna částkou 500,- CZK

  Veškeré údaje, které nám poskytnete, neposkytujeme třetím stranám s výjimkou přepravce, kterému poskytujeme pouze údaje potřebné pro doručení zásilky.

  Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů včetně nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 1.000,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši.Nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti www.uhrazeno.cz k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Objednávku můžete stornovat do max. 1 hod. od objednání. Děkujeme Vážení zákazníci za pochopení a přejeme hodně štěstí do Vašeho společného života.
Děkujeme Vám, že jste si k nám našli cestu, ať byla jakkoliv "clickatá". Objednávku lze učinit i po telefonu, (cca 5 min. hovoru), dle našeho on line

Objednávkového listu

>>> N O N S T O P <<<

K O N T A K T   " T I S K   J I Č Í N  "
Tel. :  +420 603 713 943
Email : tisk.jicin@seznam.cz
Skype : Skype Me
Icq : 284054577Pokud ještě nemáte zajištěnou hudební produkci na Vaši svatbu, velmi Vám doporučujeme hudební profesionální skupinu FORMACE z Jičína, kde špičková muzikanská kvalita a zábava je předem zaručena:


hudební skupina FORMACE
Úvodní stránka | Katalog klasický | Katalog netradiční | Ceny | Objednávka | Vaše dotazy
© 2010 Company Name. All Rights Reserved, tisk.jicin@seznam.cz V.Bart 02 02 2010